Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Wiadomości z obozu Stali Mielec

Wiadomości z obozu Stali Mielec

- Teraz jest dobrze a być może nawet bardzo dobrze - właśnie w ten sposób dwa mijające tygodnie przygotowań do sezonu 2006/2007, podsumowuje Jacek Wiśniewski, trener Stali Mielec.

Jestem bardzo zadowolony, dziewczyny są mocno zaangażowane, chętne do pracy. Każda chce grać w podstawowej »szóstce«. Widać zdrową rywalizację o miejsce w niej – dodaje szkoleniowiec, który ma obecnie w kadrze 12 zawodniczek. – To cieszy.

Mielczanki trenują dwa razy dziennie „na swoich śmieciach”, ale weekendy mają wolne. 15 września wyjadą na obóz do Kierlanowej. – Mam nadzieję, że pojedziemy do Kierlanowej w 13-osobowym składzie. Czekamy, bowiem na skrzydłową z zagranicy. Coś więcej na jej temat będziemy wiedzieli koło 10 września.Jak już informowaliśmy, siatkarki dla Stali poszukuje na Białorusi menedżer Andrzej Grzyb. Pierwsze mecze sparingowe planowane są dopiero na obozie w Kierlanowej lub po jego zakończeniu.

W piątek odbyło się w Klubie Piłki Siatkowej Kobiet Stali Mielec zebranie sprawozdawcze. – Zarząd otrzymał absolutorium. To po sukcesie sportowym, sukces organizacyjny, który był nam również potrzebny. Sytuacja w stosunku do minionego roku bardzo się zmieniła. To bardzo wazne – podsumował Wiśniewski.

źródło: gcnowiny.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Więcej artykułów z dnia :
2006-09-04

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved