Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Spokojny obóz pracy

Spokojny obóz pracy

Wczesnym rankiem, w sobotę, siatkarze Pronaru Hajnówka wrócili z obozu przygotowawczego w Redzie. Nowy trener zespołu, a zarazem jego kapitan, Adam Aleksandrowicz, ma w tej chwili już bardzo mało czasu na zgranie zespołu.

Dlatego sporo czasu poświęcił na ćwiczenia w sali. Poza tym jego podopieczni biegali i ćwiczyli w siłowni.

Jestem zadowolony, bo pracowaliśmy solidnie. To był chyba najspokojniejszy obóz, na jakim byłem. Wszyscy skupili się na zajęciach – mówi Aleksandrowicz.Pronar rozegrał dwa sparingi z drugoligowymi zespołami z Gdańska. We wtorek uległ Enerdze Trefl 1:3, a w piątek pokonał Gdańskie Towarzystwo Sportowe 4:1. Aleksandrowicz jest bardziej zadowolony z tego pierwszego spotkania.

To był mecz rozegrany za szybko, tak trochę na siłę. Ale mimo to, tyloma blokami i obronami, jakie mieliśmy, można obdzielić cały sezon – żartuje Adam, wspominając najsłabsze do tej pory elementy w grze Pronaru. – Wygraliśmy pierwszego seta, a potem robiłem bardzo dużo zmian, co ułatwiło rywalom zadanie. Sam nie grałem, bo lekko się przeziębiłem, a poza tym chciałem się przyjrzeć wszystkiemu z boku. Natomiast wygrany mecz z GTS Gdańsk był słabszy, wszyscy myśleli już o drodze powrotnej – dodaje trener.

Autor tekstu: Miłosz Karbowski

źródło: Gazeta Współczesna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn

Więcej artykułów z dnia :
2006-09-04

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved