Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Ryszard Bosek: Sytuacja jest trudna

Ryszard Bosek: Sytuacja jest trudna

- Sytuacja drużyny jest trudna, ale nie beznadziejna - tak mówi trener KS Jastrzębski Węgiel Ryszard Bosek, o obecnej sytuacji w przygotowaniach swojego zespołu do nowego sezonu.

Zajęcia są prowadzone od dwóch tygodni, a bierze w nich udział pięciu zawodników. Zresztą Przemysława Michalczyka trudno w tej chwili uznać za pełnosprawnego gracza. Przechodzi on rehabilatację i wykonuje część tylko ćwiczeń. Chciałbym, żeby Przemek całkowicie się wyleczył – mówi Ryszard Bosek.

Kadrowicze z Jastrzębia mają teraz wolne. Dwóch juniorów jest w ekipie Zdzisława Gogola. Trenują Paweł Siezieniewski, Paweł Rusek i Jakub Bednaruk. Bułgarski rozgrywający Nikołaj Iwanow dojedzie 10 września na pierwsze sparingi. Na 21 września zaplanowano grę z BOT Skrą Bełchatów, która przygotowuje się do Ligi Mistrzów. Wtedy oba kluby zagrają z kadrowiczami – powiedział Ryszard Bosek. – Sezon jak wiemy będzie nietypowy. Mistrzostwa świata pokrzyżowały przygotowania do rozgrywek Polskiej Ligi Siatkówki. Oby tylko nasz zespół odniósł sukces.



Pod koniec września Jastrzębski Węgiel zagra w I Memoriale Zdzisława Ambroziaka.

źródło: pls.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Więcej artykułów z dnia :
2006-09-03

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved