Strona Główna > Aktualności > I liga kobiet > Muszynianka lepsza w sparingu od Wisły

Muszynianka lepsza w sparingu od Wisły

Podczas obozu przygotowawczego w Międzybrodziu Bialskim Wisła Kraków przegrała 1:2 sparing z mistrzyniami Polski Muszynianką. Był to drugi mecz podczas przygotowań do sezonu.

Wisła Enion pokazała, że wzmocnienia poczynione w przerwie letniej wpłynęły pozytywnie na grę drużyny. Mecz był bardzo wyrównany. W pierwszym secie lepsza okazała się Muszynianka. Wygrała 25:23. Kolejna partia gry znów wypadła na korzyść mistrzyń Polski. Po zaciętej końcówce wiślaczki uległy 24:26. Ostatnią odsłonę meczu Wisła wygrała do 21. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem Muszynianki 2:1.

Wisła Enion Kraków- Muszynianka Muszyna 1:2

(23:25, 26:24, 21:25)

Wisła – Śliwa, Kolendowska, Surma, Wojcieska, Piątek, Olszewska, Targosz (libero) – Grot, Przybyło, Mróz, Barbaszewska, Żochowska, Sikora