Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Puchar Polski > Cukrownik mocniejszy od Kozienic

Cukrownik mocniejszy od Kozienic

Drugoligowy KKS Kozienice przegrał 0:3 mecz rundy wstępnej Pucharu Polski z drużyną Cukrownika Lublin. Siatkarze z Kozienic odpadli z dalszej rywalizacji pucharowej.

Beniaminek z Kozienic na dobrą sprawę trenuje w pełnym składzie od dwóch tygodni. Zespół był na zgrupowaniu kondycyjnym w Zakopanem i widać, że siatkarze czują jeszcze w kościach spory wysiłek. Tak było w meczu sparingowym z rezerwami Jadaru. Podobne spostrzeżenia miał trener Marcin Zmitrowicz po meczu Pucharu Polski z Cukrownikiem. – Mimo że przegraliśmy 0:3, jestem zadowolony z przebiegu spotkania. Założyliśmy sobie, aby przećwiczyć pewne warianty gry. Popełniliśmy błędy w końcówkach poszczególnych setów i to zadecydowało o takim a nie innym wyniku – powiedział „Gazecie”.

Cukrownik wygrał z gospodarzami przede wszystkim większym doświadczeniem. Do stanu 20:20 w kolejnych setach na parkiecie było dużo walki i zaangażowania. Później dominowali już goście.Do rozpoczęcia rozgrywek w drugiej lidze KKS ma jeszcze trzy tygodnie. Zespół ma w planach rozegranie kilku spotkań kontrolnych. Już w najbliższy weekend kozieniczanie wystąpią w turnieju towarzyskim w Warce, gdzie ich przeciwnikami będą m.in. zespoły WTS-u Warka i rezerwy Jadaru.

KKS Kozienice – Cukrownik Lublin 0:3 (22:25, 24:26, 21:25)

KKS: Kalita, Grzelczak, Neroj, Wójcicki, Góra, Otwinowski, Kowal (libero), Ambroziewicz, Pijanowski, Jeziorowski.

źródło: gazeta.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Puchar Polski

Więcej artykułów z dnia :
2006-09-03

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved