Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Wrześniowe plany Avii

Wrześniowe plany Avii

Pod koniec sierpnia Avia przegrała sparing z Resovią. - Było to takie pierwsze przetarcie na parkiecie przed serią kolejnych sparingów - mówi Krzysztof Lemieszek. Teraz świdniczanie bedą się przygotowywać na własnych obiektach. W planach mają szereg gier kontrolnych.

W pierwszym etapie przygotowań po letniej przerwie urlopowej, od 31lipca trenowaliśmy na własnych obiektach, z tygodniowym obciążeniem dwóch treningów dziennie. Do naszej dyspozycji były hala, siłownia, boisko do siatkówki plażowej. W drodze powrotnej rozegraliśmy pierwszy mecz kontrolny w Rzeszowie z tamtejszą Resovią. Spotkanie było czterosetowe i choć wszystkie partie wygrali gospodarze, to trzy z nich minimalnie, tylko na przewagi. Dla nas było to takie pierwsze przetarcie na parkiecie przed serią kolejnych gier sparingowych – powiedział Krzysztof Lemieszek.

Do rozpoczęcia sezonu 2006/2007 świdniczanie ponownie bedą się przygotowywać na własnych obiektach. W planach mają szereg gier kontrolnych. 10 Września na pewno wystąpią na turnieju w Garwolinie. 13 września we własnej hali rozegrają mecz w ramach rozgrywek Pucharu Polski z AZS Nysa. Natomiast w dniach 22-24 września odbędzie się tradycyjny Memoriał im. Zmarłych Siatkarzy. Swój udział już potwierdziły: Polska Energia Sosnowiec, Energetyk Jaworzno, Pronar Hajnówka i AZS Nysa.Walkę o ligowe punkty Avia rozpocznie 7 października wyjazdowym meczem przeciwko GTPS Gorzów Wielkopolski.

źródło: Kurier Lubelski, members.lycos.co.uk

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn

Więcej artykułów z dnia :
2006-09-02

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved