Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga mężczyzn > Obraz rezerw PZU AZS Olsztyn w drugiej lidze

Obraz rezerw PZU AZS Olsztyn w drugiej lidze

Drugi zespół PZU AZS Olsztyn, występujący w zeszłym sezonie w I lidze pod nazwą Zawkrze AZS UWM Mława, czeka trzęsienie ziemi. Po spadku do drugiej ligi z zespołem pożegnał się już trener Józef Kopaczel i kilku zawodników.

Rezerwy, po rocznym przeniesieniu do Mławy, wracają do Olsztyna i grać będą pod szyldem AZS UWM Olsztyn.

Zarząd Klubu prowadzenie drużyny powierzył trenerowi juniorów ? Andrzejowi Stankiewiczowi. Szkoleniowiec w rezerwach chce ogrywać juniorów, na mecze zamierza zabierać jedynie kilku seniorów. Według zamysłu trenera na dobre mają oni wejść do gry w momencie, gdy ekipie grozić będzie spadek. Do tego czasu seniorzy szlifować formę mają w rozgrywkach ligi TKKF, czyli olsztyńskiej lidze zespołów amatorskich.Wiadomo, że w barwach akademików nie zobaczymy już Krzysztofa Andrzejewskiego (przeniósł się do SPS Zduńska Wola) i Damiana Kaniowskiego (GTPS Gorzów Wielkopolski). Z klubem pożegnali się także Andrzej Skórski, Adrian Sarul, Jakub Dzikuć i Piotr Ostrowski oraz zeszłoroczni juniorzy, którzy podczas problemów kadrowych wzmacniali rezerwy, czyli Tomasz Kołakowski i Bogusz Grabowski (podjęli studia w Gdańsku).

Spore ruchy kadrowe stawiają pytanie, czy uda się poukładać zespół przed startem rozgrywek (pierwszy mecz AZS UWM rozegra już 23 września w Spale z SMS II), w dodatku na chwilę obecną trenuje zaledwie kilku seniorów ? Pawłowie Janicki, Kopaczel i Borkowski oraz Grzegorz Krzan. Nadal nie wiadomo, czy i kiedy treningi wznowi reszta seniorów.

źródło: azs.olsztyn.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga mężczyzn

Więcej artykułów z dnia :
2006-09-02

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved