Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > reprezentacja Polski kobiet > Dominika Leśniewicz: Leżącego się nie kopie

Dominika Leśniewicz: Leżącego się nie kopie

- Rezygnacja to jest jego najlepsza decyzja - w ten sposób skomentowała decyzję trenera Andrzeja Niemczyka, najlepsza zawodniczka w Europie, w 2005 roku, Dorota Świeniewicz.

To najlepsze rozwiązanie w tej sytuacji. Ułatwił zadanie wszystkim, poczynając od zawodniczek, kończąc na działaczach PZPS. Myślę, że to, co się wydarzyło, przerosło go pod każdym względem. Nie mógł już sobie z tym poradzić – podkreśliła popularna „Dori”.

Wyrzucone niegdyś przez Niemczyka z reprezentacji Magdalena Śliwa oraz Dominika Leśniewicz niezbyt miło wspominają swoje ostatnie kontakty z trenerem dwukrotnych mistrzyń Europy.W reprezentacji od dawna nie było dobrej atmosfery. Dziewczyny przebąkiwały, że nie jest tak, jak być powinno, ale żadna głośno niczego nie mówiła. Nikt nie chciał trenerowi robić koło tyłka. Za to pewnie teraz się zacznie! – prognozuje Magdalena Śliwa.

Na treningi przychodził nieprzygotowany. Był nieobecny na zajęciach, niekiedy nie było go przez dwa dni. Nie wiedział nawet potem, co się dzieje – ujawniła siatkarka krakowskiej Wisły.

Nigdy od nikogo nie usłyszałam tylu przykrych słów, co od tego pana – skarży się z kolei Dominika Leśniewicz. – Tylko krytyka i epitety. Tego człowieka nie chciałabym nigdy więcej spotkać na swojej drodze. Nigdy w czasie gry w reprezentacji nie usłyszałam od niego miłego słowa. Teraz gdy odszedł, niczego już nie trzeba komentować, a poza tym leżącego się nie kopie – dodała Leśniewicz.

źródło: interia.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
reprezentacja Polski kobiet

Więcej artykułów z dnia :
2006-09-02

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved