Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Mistrzostwa Europy > Decydujące boje Niemców o Euro 2007

Decydujące boje Niemców o Euro 2007

Już w najbliższą sobotę, o godzinie 20:00 w Lipsku zostanie rozegrany pierwszy z dwóch pojedynków barażowych między reprezentacjami Niemiec oraz Czech. Rewanż 09.09 o godz. 17:30 w czeskich Svitavach, a stawką dwumeczu jest awans do przyszłorocznych finałów mistrzostw Europy.

Niemiecki trener Stelian Moculescu jest zadowolony z przygotowań do najważniejszych spotkań sezonu. – Nasza forma rośnie od przedostatniego tygodnia rozgrywek Ligi Europejskiej. Chcemy, aby w Lipsku osiągnęła maksimum.

Wygląda na to, że niemieccy siatkarze rzeczywiście złapali ostatnio wiatr w żagle. Świadczą o tym chociażby dwa kontrolne spotkania ze Słoweńcami, które wygrali 3:0.Trener Moculescu zapowiedział, że dopiero w piątek podejmie ostateczną decyzję, jaka dwunastka zagra w spotkaniach z Czechami. Wyboru należy dokonać na pozycji libero (gdzie rywalizują Thomas Kröger i Thilo Späth), zrezygnować należy również z jednego środkowego.

Czternastka Niemców przygotowująca się do spotkań z Czechami:

Simon Tischer, Jochen Schöps (obaj VfB Friedrichshafen), Christian Pampel, Björn Andrae, Robert Kromm (wszyscy Padwa/Włochy), Eugen Bakumovski (Mostostal/Polska), Frank Dehne (St. Croce/Włochy), Georg Wiebel (Maaseik/Belgia), Stefan Hübner (Trentino/Włochy) Thilo Späth (Zurich Team VC Olympia Berlin), Marcus Popp (Montichiari/Włochy), Norbert Walter (Montpellier/Francja), Ralph Bergmann, Thomas Kröger (Wiedeń/Austria)

źródło: SportoweFakty.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Mistrzostwa Europy

Więcej artykułów z dnia :
2006-09-01

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved