Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga mężczyzn > Zmiana trenera w rezerwach Jadaru

Zmiana trenera w rezerwach Jadaru

Wojciech Stępień, były siatkarz Czarnych Radom, został nowym trenerem rezerw drugoligowego Jadaru Radom. Stępień zastąpił na stanowisku Dariusza Fryszkowskiego. Były już trener rezerw Jadaru został odwołany z funkcji pierwszego szkoleniowca ze względów osobistych.

Wojciechowi Stępniowi pomagać będzie w prowadzeniu zespołu trener Arkadiusz Sawiczyński.

Tegoroczne przygotowania do sezonu rezerwy Jadaru rozpoczęły 1 sierpnia. Po kilku zajęciach w Radomiu, zespół wyjechał na zgrupowanie do Białej Podlaskiej. Następnie kadra ćwiczyła na obozie w Kielnarowej. Po trzech dniach przerwy wczoraj zawodnicy rozpoczęli bezpośrednią fazę przygotowania do ligi. – Przyznam szczerze, że obejmuję zespół w trudnym momencie. Do ligi pozostało niewiele czasu, a ja nie mam pełnego rozeznania, co do wartości drużyny i poszczególnych siatkarzy. Mam nadzieję, że uda mi się w miarę szybko poukładać te klocki – powiedział nowy trener.Wczoraj przed treningiem zarząd klubu przedstawił Stępnia drużynie. – Mam nadzieję, że wspólnie osiągniecie w lidze sukces, na który was stać – powiedział do zespołu i sztabu trenerskiego dyr. Bogdan Domagała. Tego dnia nie było jednak czasu na dłuższe rozmowy. Na treningu zaplanowano bowiem sparing z tegorocznym beniaminkiem drugiej ligi KKS-em Kozienice. Trenerzy umówili się na pięć setów, z których trzy wygrał Jadar.

Sezon ligowy Jadar II rozpocznie 23 września meczem z Błękitnymi Ropczyce. Radomianie grają w jednej grupie z WTS-em Warka. 9-10 września w hali OKSiW-u rozegrają pierwszy turniej towarzyski.


Wojciech Stępień ma 36 lat. Jest wychowankiem Opolanki Opole Lubelskie. Żonaty, ma dwie córki. Jest byłym reprezentantem Polski. Z drużyną Czarnych Radom, w której grał nieprzerwanie przez osiem lat, wywalczył dwa brązowe medale mistrzostw Polski (1994, 95) oraz Puchar Polski. Ma również za sobą dwa sezony w drugoligowym zespole Warki. W roku ubiegłym pomógł wywalczyć awans do II ligi KKS-owi Kozienice. Od dwóch lat pracuje jako nauczyciel wf. w ZSO nr 4 z oddziałami sportowymi.

źródło: gazeta.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga mężczyzn

Więcej artykułów z dnia :
2006-08-31

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved