Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > mistrzostwa świata > Argentyna w trakcie przygotowań do MŚ

Argentyna w trakcie przygotowań do MŚ

Reprezentacja Argentyny, nasz rywal w fazie grupowej mistrzostw Świata w Japonii, rozpoczęła ostatni etap przygotowań do tej imprezy. Wśród powołanych na turniej Copa Kanada brak jest m.in. kapitana reprezentacji Argentyny Marcosa Milinkovica.

W poniedziałek podopieczni Jona Uriarte spotkali się na zgrupowaniu w ośrodku CeNARD. 2 września siatkarze Argentyny wylatują na międzynarodowy turniej towarzyski do Kanady (6-9 września). W turnieju oprócz Kanadyjczyków udział wezmą reprezentacje Tunezji oraz Kuby.

Wśród powołanych rozgrywki Copa Kanada brak jest m.in. kapitana reprezentacji Argentyny Marcosa Milinkovica. W składzie znaleźli się natomiast: Ignacio Bernasconi, Nicolas Efrón, Martín Hernández, Matías Macor, Alejandro Spajic, Gustavo Scholtis, Gastón Giani, Juan Pablo Alanis, Pablo Meana, Jerónimo Bidegain, Lucas Chávez oraz Aníbal Gramaglia.Program Copa Canada:

6 września
Argentyna - Tunezja
Kanada - Kuba

7 września
Kuba - Argentyna
Kanada - Tunezja

8 września
Tunezja - Kuba
Kanada - Argentyna

9 września
Mecz o 3 miejsce
Finał

Po powrocie z turnieju Argentyńczycy wrócą do cyklu przygotowań. Kolejnym sprawdzianem formy będą planowane na 12-13 października spotkania towarzyskie z reprezentacją Brazylii.

źródło: reprezentacja.net

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
mistrzostwa świata

Więcej artykułów z dnia :
2006-08-31

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved