Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > Dobra passa Itas Diatec wciąż trwa

Dobra passa Itas Diatec wciąż trwa

W kolejnym towarzyskim meczu Itas Diatec Trentino pokonało Vibo Valentia. Było to drugie spotkanie, w którym wystąpił Michał Winiarski. Tym razem Polak rozegrał 2 sety, a jego zespół zwyciężył 3:0.

Nasz reprezentacyjny przyjmujący zdobył 9 punktów (7 w ataku, 1 w bloku i 1 z zagrywki). W ataku Michał Winiarski popisał się 54-procentową skutecznością.

Wczoraj do zespołu dołączył także Andre Heller, który w miniony weekend występował, wraz z reprezentacją swojego kraju, w finale Ligi Światowej w Moskwie. Brazylijczyk zdobył 12 punktów.Po meczu trener Lattari powiedział: – Rozegraliśmy bardzo dobre zawody. Jedynym naszym problemem jest zagrywka, w której nadal popełniamy zbyt wiele błędów. Heller ma ciągle w nogach finał Ligi Światowej, podczas kiedy Michał Winiarski stara się znaleźć wspólny język z Meonim (rozgrywający Itas Diatec). Jednakże doświadczenia jakie zdobył w dwóch meczach z Modeną i dzisiejszym z Vibo nie udałoby mu się nigdy osiągnąć na treningach.

Itas Diatec Trentino – Tonno Callipo Vibo Valentia 3:0

(25:22, 25:18, 25:17)

Składy zespołów:

Itas Diatec: Della Lunga 11, Nemec 7, Mlyakov 13, Winiarski 9, Heller 12, Meoni, Bari (libero) oraz Gallotta 2, Leonardi 1

Vibo Valentia: Bravo 8, Cavallini 4, Shittu 6, Cicola 7, Ravellino 6,

Raphael Oliveira, Ferraro (libero) oraz Piccioni 3, Bozidis

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
ligi zagraniczne

Więcej artykułów z dnia :
2006-08-30

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved