Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > Sebastian Świderski trenuje z kolegami

Sebastian Świderski trenuje z kolegami

Sebastian Świderski, w przeciwieństwie do wielu swoich kolegów z polskiej kadry narodowej, po zakończeniu Ligi Światowej 2006 nie miał czasu na odpoczynek. Rozgrywki ligi włoskiej, ruszają bowiem już 10 września...

Przyjmujący ekipy Raula Lozano podobnie jak Michał Winiarski przebywa obecnie we Włoszech, gdzie wraz z kolegami klubowymi przygotowuje się do nowego sezonu Serie A.Sebastian Świderski, który w weekend przyjechał do Perugii wczoraj po raz pierwszy trenował ze swoimi klubowymi kolegami, wśród których brakuje jeszcze Gorana Vujevica. Przyjmujący Serbii i Czarnogóry, ze względu na swój udział w Final Six Ligi Światowej w Perugii pojawi się dopiero w czwartek i właśnie wtedy po raz pierwszy będzie trenował z resztą zespołu.

W najbliższych dniach zespół z Perugii czekają dwa spotkania towarzyskie. Już w sobotę około godziny 17.30 przeciwnikiem podopiecznych trenera Emanuele Zanini będzie Maggiora Latina. Prawdziwym sprawdzianem dla Sebastian Świderskiego i jego kolegów będzie jednak dopiero mecz przeciwko ekipie Mistrza Włoch, Lube Banca Marche Macerata, który rozegrany zostanie 7 września.

Rozgrywki ligi włoskiej ruszają 10 września, pierwszym przeciwnikiem zespołu z Perugii będzie Sempre Volley Padova.

źródło: SportoweFakty.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
ligi zagraniczne

Więcej artykułów z dnia :
2006-08-29

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved