Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > europejskie puchary > Plamen Konstantinov zagra w Lidze Mistrzów?

Plamen Konstantinov zagra w Lidze Mistrzów?

Jak podał bułgarski portal klub mistrza Bułgarii, Levski Sofia, którego trenerem jest obecny szkoleniowiec reprezentacji, Martin Stoev chce pozyskać Konstantinova na rozgrywki siatkarskiej Ligi Mistrzów.

Kapitan bułgarskiej reprezentacji, który w najbliższym sezonie występować będzie w rosyjskim klubie Gazprom Surgut miałby wspomóc mistrza Bułgarii w rozgrywkach Ligi Mistrzów, które startują już 28 września.

Zaproszenie do zespołu Levskiego Konstantinov otrzymał bezpośrednio od trenera Stoeva. Na dodatek Bułgar nie zagra wraz z rosyjskim klubem w żadnym z europejskich pucharów a sezon klubowy rozpoczyna dopiero w grudniu, po mistrzostwach świata.Levski zagra w grupie między innymi wraz z polskim klubem Skrą Bełchatów. Dla wszystkich kibiców pamiętających Konstantinova z jego występów w Jastrzębskim Węglu byłaby to świetna okazja, aby zobaczyć zawodnika po raz kolejny na parkiecie polskiej hali.

Potwierdzam, że jest taki wariant – mówi Konstantinov. – Jestem gotowy pomóc Levskiemu w trzech pierwszych spotkaniach w Lidze Mistrzów, które rozegrane będą przed mistrzostwami świata. Nie wiem tylko czy zgodę na to wyrazi mój rosyjski klub.

Drużyna Levskiego rozpoczęła już przygotowania do Ligi Mistrzów. Jak ogłosiło szefostwo klubu, zespół swoje mecze rozgrywać będzie w hali Uniwersjada w Sofii.

Obecna kadra Levskiego to: Todor Aleksiew, Bojan Jordanow, Teodor Bogdanow, Krasimir Gajdarski, Metodi Ananiew, Branimir Baew, Wladislaw Iwanow, Konstantin Mitew, Atanas Mitrew, Dimitr Szabanlijski, Nikolaj Uczikow, Aleksandr Simeonow.

źródło: inf. własna, sportal.bg

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
europejskie puchary

Więcej artykułów z dnia :
2006-08-29

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved