Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Małgorzata Skorupa: Ambicja ważniejsza od pieniędzy

Małgorzata Skorupa: Ambicja ważniejsza od pieniędzy

Małgorzata Skorupa grała do tej chwili w Skrze Bełchatów. Latem otrzymała oferte przejścia do Stali Mielec, z której chętnie skorzystała. O tym, co zadecydowało o jej przejściu do Mielca, oraz o jej sportowych ambijach poniżej...

Czy była to propozycja nie do odrzucenia? – Jeśli chodzi o stronę finansową, to na pewno nie. To nie pieniądze decydowały, tylko moje osobiste ambicje. W końcu propozycja z klubu, który gra w LSK nie zdarza się codziennie – zdradza Małgorzata Skorupa. – Chcemy z dziewczynami pokazać się z dobrej strony i spokojnie utrzymać się w lidze. Będę miała okazje zagrać w niezłym zespole, któy występuje w najwyższej lidze. To na pewno wpłynie na mój sportowy rozwój.

Liczę, że się po prostu wypromuję. Przestanę być anonimową zawodniczką i pokaże, że umię grać – powiedziała nowa zawodniczka mieleckiej Stali. – Oczywiście na początku muszę do swoich umiejętnmości przekonać trenera, by ten wystawiał mnie do podstawowej szóstki.Jacek Wiśniewski bardzo pochlebnie się wyraża o byłej zawodniczce Skry. Podobno imponuje wyszkoleniem technicznym i poruszaniem się po boisku. – Trudno mi się samej oceniać. Skoro jednak trener tak mnie scharakteryzował, to pewnie tak jest.

W nowym zespole czuję się znakomicie. Z dziewczynami wzięłam już udział w roztrenowaniu, także miałem okazje się z nimi trochę zapoznać. Na trenigu panuje znakomita atmosfera. W sekcji wszystko jest dobrze poukładane. Jest młody i przystojny trener. Czego chcieć więcej?

Wypowiedzi zawodniczki zebrał Piotr Pezdan – Super Nowości

źródło: Super Nowości

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Więcej artykułów z dnia :
2006-08-19

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved