Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Stal Mielec: Kim jest ta piąta?

Stal Mielec: Kim jest ta piąta?

- Gdzie jest ta nowa? Kibice Stali Mielec wyglądali w środę na parkiecie piątej nowej siatkarki. Niestety, zawodniczka ta do Mielca jeszcze nie dotarła. Zawodniczka? A może zawodniczki, bo w klubie mówi się o Polce i Ukraince...

Na pierwszym po wakacjach treningu mieleckiego zespołu stawiło się punktualnie jedenaście zawodniczek. Wśród nich Ewelina Dązbłaż i Karolina Olczyk występujące poprzednio w Dalinie Myślenice oraz Małgorzata Skorupa i Marta Łukaszewska, pozyskane ze Skry Bełchatów.

Polka i UkrainkaFani, którzy przyszli do hali, chcieli mieć informacje z pierwszej ręki, kim jest ta piąta nowa siatkarka, która miała zjawić się na inauguracyjnych zajęciach.

Nie dojechała, poprosiła o kilka dni zwłoki. Ponieważ rozmowy z nią są bardzo mocno zaawansowane, wierzę, że wkrótce do nas dołączy – informował trener Jacek Wiśniewski. – Kto to jest? Polka grająca ostatnio zagranicą, lewoskrzydłowa z przyjęciem. Rozmawiamy także a siatkarką z Ukrainy, ale jej sprawa wyjaśni się w poniedziałek.

Dlaczego mielczanie „kręcą” z dwoma zawodniczkami, skoro w kadrze jest tylko jedno wolne miejsce?

Od przybytku głowa nie boli – ucina krótko sprawę Wiśniewski, którego asystentką jest Anna Dybek-Skucińska, była siatkarka Stali, WSBiP Ostrowiec i Siarki Tarnobrzeg.

Uśmiech ważna rzecz

Siatkarki, jak to po wakacjach, są opalone, wypoczęte, zrelaksowane.

Najbardziej cieszył mnie uśmiech na ich twarzach. Tego uśmiechu bardzo nam przy końcu tamtego sezonu brakowało – komentuje Wiśniewski. – Nie zmąciły go informacje i świadomość, że czeka nas ciężka praca. O sportowych celach jeszcze nie mówiłem. Przyjdzie na to czas.

Pierwszy trening rozpoczął się zajęciami z aerobiku. Prowadziła je specjalistka. – Rzeczywiście, początek upłynął przy muzycznych rytmach. Potem graliśmy w nogę i koszykówkę. Po południu mieliśmy drugie zajęcia – powiedział szkoleniowiec.

Do 14 września mielczanki przygotowywać się będą na własnych obiektach trenując z wyjątkiem śród i weekendów dwa razy dziennie. Następnie wyjadą na 10-dniowe zgrupowanie do Kielnarowej.

Zobacz również:

Stal Mielec już trenuje

źródło: gcnowiny.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Więcej artykułów z dnia :
2006-08-18

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved