Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > turnieje światowe > Niemki bez zwycięstwa w Mediolanie

Niemki bez zwycięstwa w Mediolanie

W rozegranym w Mediolanie turnieju "Citta di Milano" niemiecka reprezentacja siatkarek nie odniosła żadnego zwycięstwa. W ostatnim meczu Niemki, po dobrej grze, uległy Włoszkom 0:3, zajmując w turnieju ostatnie, trzecie miejsce.

Najlepszymi niemieckimi zawodniczkami w tym meczu: Margareta Kozuch, która zdobyła 14 punktów, Cornelia Dumler i Corina Ssuschke (każda po 9 punktów). Trener Giovanni Guidetti, chwalił po meczu swoje podopieczne. Jestem zadowolony z gry. Dziewczyny zagrały na takim samym poziomie jak Włoszki, a o porażce przesądziły błędy w przyjęciu. W Mediolanie nasi zachodni sąsiadki zagrały wyraźnie osłabiona. Guidetti dał odpocząć m. in. Angelinie Grün, Tanji Hart, Sylvii Roll, Kerstin Tzscherlich i Christin Benecke.

Dzień wcześniej Niemki przegrały 1:3 Turczynkom, które w finale spotkały się z gospodyniami turnieju Włoszkom, gładko ulegając wicemistrzyniom Europy 3:0. Turniej „Citta di Milano” miał pomóc niemieckiemu trenerowi wybrać 15 zawodniczek, z którymi sztab szkoleniowy będzie kontynuował przygotowania do Mistrzostw Świata w Japonii. Decyzję ma podjąć do 17 sierpnia.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
turnieje światowe

Więcej artykułów z dnia :
2006-08-15

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved