Strona Główna > Aktualności > Liga Światowa > Donald Suxho: Byłem na siebie wściekły

Donald Suxho: Byłem na siebie wściekły

- Byłem bardzo zły na siebie. Nawet rozwaliłem jakieś szklane drzwi w drodze do szatni, ale to był tylko wypadek. Nie zrobiłem tego celowo – próbuje tłumaczyć sobotnie zajście w szatni, rozgrywający reprezentacji USA, Donald Suxho.

Byłem wściekły na siebie, że to ja zawaliłem tą ostatnia akcję. Jako rozgrywający czuję się bardzo odpowiedzialny za wynik meczu. Włożyłem duży wysiłek w to spotkanie i byłem bardzo zły, że to się tak skończyło. Czułem, że mogliśmy dzisiaj wygrać z Polską, dlatego ta sportowa złość bardzo siedziała we mnie – mówił Amerykanin.

W sobotę zabrakło nam parę punktów. W ważnych momentach popełniliśmy parę błędów i to nas dużo kosztowało. W dwóch pierwszych setach dominowaliśmy to spotkanie. Polacy byli jakby trochę zagubieni i chyba przerażeni tym co działo się na boisku. Niestety w trzecim secie przez własne błędy pozwoliliśmy im powrócić do gry, a potem mecz był już bardzo zacięty. Zamiast wygrać 3-0 doprowadziliśmy do tie-breaka, co nie powinno nam się zdarzyć – wyjaśnił Donald Suxho.

Z Donaldem Suxho rozmawiał Rafał Myśliwiec z Super Nowości.

źródło: Super Nowości