Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga mężczyzn > Miejsce Jokera w II lidze zajmie GTS Gdańsk

Miejsce Jokera w II lidze zajmie GTS Gdańsk

W ogłoszonym niedawno terminarzu rozgrywek II ligi, w grupie 1 brakuje drugiego zespołu Jokera Piła - jego miejsce pilski klub odstąpił drużynie Gdańskiego Towarzystwa Siatkówki.

Odstąpienie miejsca w II lidze jest efektem porządkowania struktury klubu. Joker nie może pozwolić sobie na równoczesne utrzymanie zespołów w pierwszej i drugiej lidze, dlatego też Zarząd Klubu podjął decyzję o odstąpieniu miejsca w II Lidze klubowi GTS Gdańsk.

Decyzja ta była o tyle bolesna, że wszyscy doskonale wiedzą ile trudu młodszy zespół włożył w wywalczony w ubiegłym sezonie awans. Górę wzięła jednak ekonomia: priorytetem klubu w sezonie 2006/2007 jest utrzymanie zespołu seniorów grającego w I lidze i jego awans do Polskiej Ligi Siatkówki. Zarząd Klubu dziękuje i docenia trud jaki młodzi zawodnicy włożyli w sięgnięcie po drugą ligę. Wierzymy, że ta sztuka uda się kiedyś ponownie.Odstąpienie miejsca w II lidze nie oznacza odejścia zawodników z Jokera, ani zaprzestania pracy z młodzieżą. Drugi zespół został na sezon 2006/2007 zgłoszony do rozgrywek III ligi. Młodzi siatkarze będą również startować w rozgrywkach w swoich kategoriach wiekowych – czytamy w oświadczeniu VKS Joker Piła

Zobacz również:

Grupa 1 II ligi mężczyzn

źródło: vksjoker.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga mężczyzn

Więcej artykułów z dnia :
2006-08-09

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved