Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Światowa > LŚ: Serbowie wierzą w cztery zwycięstwa

LŚ: Serbowie wierzą w cztery zwycięstwa

W poniedziałkowe popołudnie drużyna Serbii i Czarnogóry wróciła z USA. Pisaliśmy zarówno o kłopotach z samolotami jak i tragedii rodzinnej Gorana Vujevića. Fakt faktem - o amerykańskiej przygodzie Serbowie woleliby już zapomnieć.

Nie możemy powiedzieć, że jesteśmy zadowoleni po jednym zwycięstwie nad Amerykanami – mówi rozgrywający Serbów, Veljko Petković. – To było minimum, które chcieliśmy osiągnąć. W drugim meczu mogliśmy również zwyciężyć, ale graliśmy niepewnie i nie wykorzystaliśmy szansy. Pozostaje nam wygrać następne cztery spotkania, które gramy u siebie.

Na drodze do finału stoją Japonia oraz Stany Zjednoczone, jednak jak podają serbskie media, bardzo prawdopodobne jest, że również i polska ekipa wygra swoje cztery pozostałe spotkania. Wtedy liczyć się będą małe punkty.Rachunek jest prosty, trzeba wygrać cztery spotkania i tylko o tym teraz myślimy. Nic nam nie da liczenie punktów. Wtedy możemy się tylko sparzyć i sami pogubić. Musimy się skoncentrować na grze. – twierdzi Petković.

Japonia dziś przylatuje do Belgradu, skąd uda się do Nowego Sadu. Podczas pierwszego weekendu Ligi Światowej, Japończycy pokonali Serbów i to 3:0.

źródło: Dnevnik, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Liga Światowa

Więcej artykułów z dnia :
2006-08-09

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved