Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Światowa > LŚ: Daniel Pliński chce grać z Amerykanami

LŚ: Daniel Pliński chce grać z Amerykanami

Wczoraj rano, po nocy spędzonej w Warszawie‚ polscy siatkarze odjechali do Katowic. Kilka godzin dłużej w stolicy został tylko środkowy bloku naszej reprezentacji, Daniel Pliński‚ który odwiedził centrum medyczne "Carolina".

Pliński w czasie treningu w Funabashi skręcił staw skokowy lewej nogi i mecze z Japończykami oglądał z ławki rezerwowych. Także jego występ przeciwko Amerykanom jest niepewny‚ choć stan zdrowia „Pliny” wyraźnie się poprawia.

W trakcie treningu skoczyłem do bloku i spadłem na nogę kolegi. Z tym stawem skokowym miałem problemy już dwa lata temu. Wtedy skręciłem go dość poważnie‚ były komplikacje i zostały zwapnienia. Ale teraz opuchlizna już zeszła i ci, którzy mnie badali – doktor Adamczyk z „Caroliny” i lekarz kadry Wiesław Maroń‚ twierdzą‚ że mogę w sobotę grać – relacjonuje środkowy Jastrzębskiego Węgla.Daniel najbliższe dwa dni będzie już trenował z piłką, ale nie wolno mu skakać. Decyzję, czy znajdzie sie w składzie na mecze z USA podejmmiemy prawdopodobnie w piątek – mówi trener reprezentacji Polski Raul Lozano.

źródło: Przegląd Sportowy, wp.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Liga Światowa

Więcej artykułów z dnia :
2006-08-09

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved