Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga mężczyzn > Dwa obozy Delic-Polu Norwid

Dwa obozy Delic-Polu Norwid

Siatkarze Delic-Polu Norwid przygotowania do nowego sezonu rozpoczną w połowie sierpnia. Częstochowianie mają jeszcze wolne, ale później czeka ich czas intensywnych treningów. Będą przygotowywać się do rozgrywek ligowych i PP.

Na razie na obozie w Miliczu przebywa nasza najmłodsza grupa – mówi trener Adam Kowalski. – Są to chłopcy, którzy zostali przyjęci do pierwszej klasy. My przygotowania do II ligi rozpoczniemy w połowie sierpnia. 16 sierpnia wyjeżdżamy na zgrupowanie do Ustki. Będziemy tam dziewięć dni. Trzy dni odpoczynku i wyjedziemy znowu na dziewięć dni obozu, tym razem do Milicza. Poza Częstochową spędzimy prawie trzy tygodnie. Później pozostaną nam już tylko przygotowania do rozgrywek w naszym mieście.

Kadra Delic-Polu Norwid ma to do siebie, że co roku zachodzą w niej zmiany. – I tak też będzie teraz – dodaje Kowalski. – Z młodszych grup będziemy chcieli wprowadzić 2-3 chłopaków. Kilku zawodników, którzy kończą naukę w Norwidzie, otrzymało propozycję gry w innych klubach. Sęk w tym, że te zespoły chciałyby naszych zawodników za darmo. A nam coś należy się za ich wyszkolenie.Jeden z podstawowych zawodników Delic-Polu Jarosław Lech ma zamiar przekwalifikować się na siatkówkę plażową. To zmusiłoby go do wyjazdu z Częstochowy, gdyż chce zostać objęty szkoleniem centralnym przez PZPS.

źródło: gazeta.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga mężczyzn

Więcej artykułów z dnia :
2006-08-09

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved