Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga kobiet > Chemik Police: Uplasować się w środku tabeli

Chemik Police: Uplasować się w środku tabeli

fot. archiwum

Siatkarki beniaminka I ligi kobiet trenują już od tygodnia, choć na razie nie w pełnym składzie. Brakuje grających na plaży Wiktorii Staszak-Staszków i Katarzyny Ciesielskiej. Nie było także Małgorzaty Wysockiej, która leczy kontuzję.

Na zajęciach stawiły się za to trzy siatkarki, które w poprzednim sezonie grały w szczecińskim Piaście: Monika Bryczkowska, Joanna Kuchczyńska i Ewa Kwiatkowska . Klub podpisał z nimi roczne kontrakty z możliwością przedłużenia.

 

Bardzo liczymy na grę tych dziewczyn. Mam nadzieję, że swoim doświadczeniem bardzo wzmocnią nasz zespół – mówi Wiktor Szostak , prezes Chemika. 

Do poniedziałku zespół będzie trenował na swoich obiektach. Na obecnym etapie zawodniczki skupiają się na przygotowaniu kondycyjnym. – Później wyjeżdżamy na obóz do Trzcianki, gdzie będziemy przebywać do końca miesiąca – informuje prezes. – Na zgrupowaniu trener Mariusz Bujek będzie miał do dyspozycji już wszystkie zawodniczki.

 

We wrześniu Chemik ma już rozgrywać sparingi, m.in. we własnej hali. – Nie mamy jeszcze zakontraktowanych sparingpartnerów, ale nie powinno być z tym większych problemów – twierdzi Szostak. – Cel? Uplasować się w środku tabeli i nabyć doświadczenie niezbędne do osiągania kolejnych sukcesów w przyszłości.

źródło: gazeta.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2006-08-05

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved