Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga kobiet > Legionovia z nowym sponsorem

Legionovia z nowym sponsorem

fot. archiwum

Dzisiaj, w urzędzie miasta Legionowo, doszło do uroczystego podpisania umowy sponsorskiej pomiędzy miejscowym klubem LTS Legionovia, prowadzącym I-ligową drużynę siatkówki kobiet, a firmą BT Polska.

Spotkanie rozpoczęło się o godzinie 12:00 w sali konferencyjnej urzędu miasta. W uroczystości uczestniczyli między innymi prezydent miasta Legionowo – Roman Smogorzewski , dyrektor generalny firmy BT Polska – Zbigniew Śliwiński , prezes zarządu klubu LTS Legionovia Legionowo – Janusz Klejment , trener zespołu siatkarek – pani Agata Jung oraz zawodniczki.

 

Po dwóch latach współpracy, producent wózków widłowych zdecydował się zostać głównym sponsorem klubu na okres jednego roku. Umowa może zostać przedłużona, jeśli rezultaty drużyny będą zadowalające. Celem numer jeden jest awans drużyny do ekstraklasy. – Mam nadzieję, że dzięki panu Zbigniewowi Śliwińskiemu, zaistniejemy w LSK – powiedział prezes klubu Janusz Klejment . 

Roman Smogorzewski, który pełnił rolę gospodarza dzisiejszego spotkania, dodał zawodniczkom otuchy: – Będąc świadkiem tak ważnego dla miasta jak i legionowskiego sportu wydarzenia, chciałbym życzyć zawodniczkom, by tak jak te wózki widłowe sięgają bardzo wysoko, taki i one weszły na wyżyny polskiej siatkówki .

 

Już w poprzednim sezonie zapowiedziałem, że wspomożemy drużynę siatkówki kobiet. Przez dwa lata byliśmy z Politechniką i doszliśmy aż do 5 miejsca w ekstraklasie. Dla waszej drużyny głównym celem jest LSK, później będziemy walczyć o więcej. Pani trener Agata Jung, która jak wiecie trenuje mnie od dwóch lat, ten sukces nam tutaj gwarantuje – powiedział dyrektor BT Polska. – Niektórzy mówią, że cel osiągniemy za dwa lata, ale ja mówię, że spróbujemy już w tym roku. Ze swojej strony mogę zapewnić, że będziemy wspierać drużynę i obserwować jej poczynania .

 

Kluczem do osiągnięcia celu jest tworzenie zespołu. Myślę, że sukces należy budować zawodniczkami, które się ma, które się rozwijają. Miejsce w ekstraklasie można również kupić, sprowadzić sześć zawodniczek, wprowadzić na boisko i one bez problemu wygrają, ale inwestując w ten zespół wierzę, że te siatkarki dojdą do celu ciężką pracą – dodał na zakończenie pan Śliwiński.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2006-08-04

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved