Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga mężczyzn > Energa Trefl Gdańsk – przygotowania oficjalnie rozpoczęte

Energa Trefl Gdańsk – przygotowania oficjalnie rozpoczęte

Siatkarze Energi Trefla rozpoczęli przygotowania do sezonu 2006/07 od treningu otwartego w hali sportowej na gdańskim Przymorzu. Pierwsze tegoroczne zajęcia obserwowali trójmiejscy dziennikarze. Z zespołem trenowali Waldemar Świrydowicz i Jarosław Stancelewski...

Trefl Sopot znany jest głównie jako Klub koszykarski, ale od ubiegłego roku buduje także silny zespół siatkówki męskiej w Gdańsku.

Pierwszy oficjalny trening zespołu piłki siatkowej mężczyzn Energa Trefl Gdańsk, odbył się 2 sierpnia 2006 roku o godzinie 16:00 w klubie ATLETA przy ulicy Opolskiej 6 w Gdańsku Przymorze.Drużyna Energa Trefl Gdańsk przystępuję do sezony drugoligowego po ubiegłorocznej nieudanej próbie awansu do I ligi, wzmocniona doświadczonymi graczami grającymi w ubiegłym sezonie w PLS. W tym sezonie drużynę reprezentować będzie wielu graczy reprezentujących wysoki poziom. Takich zawodników jak Szczurowski, Poskrobko, Chwastyniak czy Hajbowicz już dawno kibice siatkówki nie mieli okazji oglądać w Gdańsku.

Świdyrowicz w Treflu, Stancelewski trenuje

Do zespołu Energi Trefl Gdańsk dołączył perspektywiczny Waldemar Świrydowicz. Środkowy blokujący w ubiegłym sezonie bronił barw Pronaru OSiR Hajnówka. W Gdańsku 19-latek będzie miał okazję zdobywać doświadczenie i ogrywać się u boku starszych kolegów z zespołu.

Jednym z nich jest Jarosław Stancelewski (32 lata, 204 cm, 102 kg), który aktualnie trenuje z zespołem Energi Trefla Gdańsk. Znany i utytułowany zawodnik, były reprezentant Polski, pojedzie z gdańszczanami na obóz sportowy do Cetniewa. Jego ewentualny dłuższy kontakt z zespołem będzie możliwy pod warunkiem występów Energi Trefl w I lidze.

źródło: energa.trefl.com.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga mężczyzn

Więcej artykułów z dnia :
2006-08-03

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved