Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga kobiet > Ordak i Wiśniewska dalej w LSK

Ordak i Wiśniewska dalej w LSK

fot. archiwum

Wbrew wcześniejszym zapowiedziom, Karolina Wiśniewska i Justyna Ordak nie będą grały w AZS-ie KSZO Ostrowiec Świętokrzyski, w sezonie 2006/07. Byłe siatkarki Gedanii wybrały ofertę grającego w LSK zespołu AZS AWF Poznań.

Nie wiadomo więc na tę chwilę, kto będzie prowadził grę pomarańczowo – czarnych w najbliższym sezonie. Aktualnie w kadrze KSZO znajdują się dwie zawodniczki, które mogą gra na pozycji rozgrywającej czyli Ewelina Świerszcz oraz Katarzyna Nadziałek . Po rezygnacji Justyny Ordak powrócił temat reprezentacyjnej rozgrywającej Agnieszki Sojki . W najbliższych dniach powinniśmy się przekonać jak rozwinie się sytuacja z tą młodą siatkarką.

 

Jak poinformował Władysław Mazur , kierownik drużyny, Joanna Bednarek i Katarzyna Walawender na 100% są już zawodniczkami AZS KSZO. Obie podpisały umowy z ostrowieckim klubem. Znamy też już pierwszych przeciwników naszego zespołu w nadchodzącym sezonie. W pierwszej kolejce, która rozegrana zostanie 7 października, AZS KSZO podejmie we własnej hali Legionovię Legionowo. W drugiej kolejce nasz zespół czeka pauza. Następnie ostrowczanki wyjadą na mecz do Łańcuta, by w czwartej kolejce podjąć w Ostrowcu zespół Wisły Kraków. Terminarz może ulec jeszcze zmianom, ze względu na drużynę Skry Bełchatów, której terminy meczów uzależnione są od terminów spotkań sekcji męskiej.źródło: kszo.info

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga kobiet, Liga Siatkówki Kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2006-07-25

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved