Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Światowa > Niewyspani biało-czerwoni

Niewyspani biało-czerwoni

fot. archiwum

Polscy siatkarze nie dość, że przegrali oba mecze z Serbią i Czarnogórą to jeszcze podczas wizyty na Bałkanach praktycznie nie zmrużyli oka i z utęsknieniem oczekiwali powrotu do Polski. - Spotykamy się we wtorek w Spale, będzie okazja odpocząć - mówił Dawid Murek.

Siatkarze po powrocie z pierwszych meczów z USA mieli tylko kilka dni na przepakowanie rzeczy i już w środę wieczorem obrali kurs na Belgrad. – W Serbii dopadł nas chyba kłopoty z aklimatyzacją po powrocie zza oceanu. To zazwyczaj zdarza się po 3-4 dni po przylocie z innej strefy czasowej. Na pewno w żaden sposób nie wpłynęło to na naszą postawę, choć w piątkowym meczu byliśmy dziwnie ospali na boisku – mówi Sebastian Świderski.

 

Mimo komfortowych warunków w malowniczo położonym pięciogwiazdkowym hotelu Villa Breg w Vrascu zawodnicy mieli duże problemy ze snem, podobnie było też w Belgardzie. – W trakcie dnia próbowaliśmy odpoczywać, bo sen jest bardzo ważny przed meczem i najlepiej regeneruje organizm – dodaje trener Raul Lozano, który po sobotnim meczu podobnie jak większość zawodników tylko przez chwilę się zdrzemnął. 

Mecz zakończył się o 22.30, w hotelu byliśmy około 23. Później kolacja, spotkanie z trenerem i było już po północy, a około 4 trzeba wyjeżdżać na lotnisko bo samolot do Warszawy z przesiadką w Mediolanie mamy godz. 6. Więc nie ma się sensu kłaść spać, jakoś to przecierpimy, a wypoczniemy już w domu – mówił w sobotę po meczu Dawid Murek.

 

We wtorek o godz. 13 w Centralnym Ośrodku Przygotowań Olimpijskich w Spale ma się stawić cała osiemnastka powołana do kadry na Ligę Światową. W piątek trener Raul Lozano poda dwunastkę, która zgłoszona będzie do protokołu na mecze z Serbią i Czarnogórą (29-30.07. Łódź). – Zagramy przed własną publicznością, a to chyba do czegoś zobowiązuje. Zrobimy wszystko, żeby zrewanżować się rywalom za ostatnie przegrane – zakończył libero polskiej reprezentacji, Krzysztof Ignaczak.

źródło: Super Nowości

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Liga Światowa, reprezentacja Polski mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2006-07-25

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved