Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > reprezentacja Polski mężczyzn > Problem Łukasza Kadziewicza

Problem Łukasza Kadziewicza

- Wygląda na to, że jeden z podopiecznych Raula Lozano nie wytrzymuje ciśnienia związanego z LŚ - napisał w dzisiejszym Przeglądzie Sportowym Kamil Drąg. Takie zdanie mają również działacze i trener reprezentacji... Łukasz Kadziewicz ma problem z panowaniem nad sobą.

Wcale nie jest to związane z presją kibiców, czy dziennikarzy – ten typ po prostu tak ma – dowodzi Kamil Drąg. Jeśli podczas meczu nie pokłóci się z sędziami i nie obrzuci wyzwiskami kolegów, to najwyraźniej źle się czuje.

We Vrsacu i Belgradzie sędziowie podjęli rzeczywiście kilka niezrozumiałych decyzji. Ale to nie tłumaczy agresji, z jaką nasz środkowy nacierał na arbitrów. Takie zachowanie nie pomaga ani drużynie, ani Kadziewiczowi, który zamiast skupić się na grze, rozpamiętuje stracone okazje. Nienawiść to niszczące uczucie, najbardziej dla tego, kto nienawidzi. Co ciekawe – im Łukasz gra lepiej, tym bardziej jest agresywny. A w tym sezonie gra naprawdę świetnie, więc z każdym meczem coraz mniej nad sobą panuje. Na razie Danielowi Plińskiemu udaje się uspokoić kolegę, ale kiedyś zabraknie go w pobliżu…W poprzednim sezonie Łukasz Kadziewicz też zbierał dobre recenzje do momentu, gdy nie rozładował się podróżując po olsztyńskich knajpach. Później wszyscy rozmawiali na temat jego prowokacyjnego zachowania w Częstochowie po meczach półfinałowych play-off PLS. Teraz ma już naprawdę ostatnią szansę. Dla jego dobra i dla dobra reprezentacji, która go potrzebuje, lepiej będzie jeśli jej nie zmarnuje. Potrzebna jest pomoc, na pewno trenera Lozano, może także psychologa.

Będę z nim rozmawiał na ten temat – mówi trener Raul Lozano. – Nerwy zbyt często mu puszczają i coś z tym trzeba zrobić.

Zachowanie Łukasza Kadziewicza było niewybaczalne – twierdzi Waldemar Wspaniały. – On przestaje nad sobą panować i to się źle skończy. Już i tak powinien dostać żółtą kartkę.

Wykorzystano komentarz Kamila Drąga z Przeglądu Sportowego.

źródło: inf. własna, Przegląd Sportowy

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
reprezentacja Polski mężczyzn

Więcej artykułów z dnia :
2006-07-24

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved