Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Światowa > LŚ: Alojzy Świderek o siatkarzach Serbii

LŚ: Alojzy Świderek o siatkarzach Serbii

fot. archiwum

Asystent Raula Lozano – Alojzy Świderek, po dwóch przegranych przez Polaków meczach, miał wiele spostrzeżeń dotyczących postawy naszych rywali. W jego opinii siatkarze Serbii to bardzo doświadczony i rutynowany zespół.

Serbowie to bardzo doświadczony zespół, który walczy o więcej niż zwycięstwa w poszczególnych spotkaniach. Oni mają do udowodnienia również dużo jako naród i sport jest dla nich jedną z możliwości wybicia się – podkreśla.

 

Zdaniem Alojzego Świderka Polacy w tegorocznej Lidze Światowej znaleźli się w bardzo trudnej grupie, w której każdy zespół walczy o zwycięstwo. O przegranej biało-czerwonych w drugim spotkaniu zadecydował piąty set, w którym byliśmy słabsi – jak wskazują statystyki – przynajmniej o połowę. – Mam nadzieję, że grając za tydzień przed wspaniałą polską publicznością będzie nam łatwiej i uda nam się zwyciężyć. Choć niewątpliwie musimy pamiętać, że Serbowie to twardy zespół, który tak łatwo się nie deprymuje, nawet przed kilkunastotysięczna widownią – ocenia.źródło: Gazeta Wyborcza, SportoweFakty.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Liga Światowa, reprezentacja Polski mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2006-07-24

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved