Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > siatkówka plażowa > Jak spędzić wolny czas podczas WT w Starych Jabłonkach

Jak spędzić wolny czas podczas WT w Starych Jabłonkach

fot. archiwum

Już niedługo kibice siatkarscy będą mogli na żywo obejrzeć w Starych Jabłonkach siatkarzy plażowych z "najwyższej półki". Ale nie samym turniejem kibic żyje... Poniżej przedstawiamy program imprez towarzyszących.

Na trzy tygodnie przed rozpoczęciem Pucharu Świata w Siatkówce Plażowej w Starych Jabłonkach na liście zgłoszeń widnieje ponad 90 par z 33 krajów. Niestety nie wszyscy będą mogli zagrać na boiskach Hotelu Anders.

Zgodnie z regulaminem w turnieju kwalifikacyjnym wystartują 64 pary. Rywalizować będą o 8 premiowanych awansem do turnieju głównego miejsc. 24 najwyżej sklasyfikowane w rankingu pary zagrają w turnieju głównym automatycznie.

Podczas turnieju Stare Jabłonki gościć będą przedstawicieli 6 kontynentów. Poprzez projekt „Restauracja Mistrzów” oraz bogaty program sportowych imprez towarzyszących będzie można poznać najróżniejsze obyczaje i kultury świata oraz, co warto podkreślić, podpatrzyć rzemiosło siatkówki plażowej u najlepszych.Camp for Beach Volleyball Fans

Środa 9 sierpień

Dzień Kuchni Polskiej-Regionalnej w Siatkarskiej „Restauracji Mistrzów”.

Szef kuchni – Arleta Żynel.

15.00 – spotkanie z polskimi zawodnikami w „Restauracji Mistrzów” (2-3 pary), sesje zdjęciowe i sesje autografowe.

Czwartek 10 sierpień

Dzień Kuchni Włoskiej w Siatkarskiej „Restauracji Mistrzów”.

Szef kuchni – Giancarlo Ruso.

10.00 – na dobry początek dnia – rozgrzewka na plaży, ćwiczenia dla wszystkich współprowadzą włoscy i hiszpańscy zawodnicy, plaża przy pomoście.

15.00 – spotkanie z włoskimi i hiszpańskimi zawodnikami (2-3 pary w „Restauracji Mistrzów” – sesje zdjęciowe i sesje autografowe.

17.00 – klinika – trening siatkarski z Gwiazdą, zajęcia dla młodych adeptów siatkówki plażowej prowadzą gwiazdy światowej siatkówki, boisko boczne.

Piątek 11 sierpień

Dzień Kuchni Norweskiej w Siatkarskiej „Restauracji Mistrzów”.

Szef kuchni – Robert Sowa.

10.00 – na dobry początek dnia – rozgrzewka na plaży, ćwiczenia dla wszystkich współprowadzą norwescy i brazylijscy zawodnicy, plaża przy pomoście.

15.00 – spotkanie z norweskimi i brazylijskimi zawodnikami (2-3 pary) w „Restauracji Mistrzów” – sesje zdjęciowe i sesje autografowe.

17.00 – klinika – trening siatkarski z Gwiazdą, zajęcia dla młodych adeptów siatkówki plażowej prowadzą gwiazdy światowej siatkówki, boisko boczne.

W piątkowy wieczór gwiazdą wieczoru będzie zespół ŁZY. Wstęp na koncert tak jak i na cały turniej jest oczywiście bezpłatny.

Sobota 12 sierpień

Dzień Kuchni Szwajcarskiej w Siatkarskiej „Restauracji Mistrzów”.

Szef kuchni – Kurt Scheller.

10.00 – na dobry początek dnia – rozgrzewka na plaży, ćwiczenia dla wszystkich współprowadzą szwajcarscy i niemieccy zawodnicy, plaża przy pomoście.

15.00 – spotkanie z szwajcarskimi i niemieckimi zawodnikami (2-3 pary) w „Restauracji Mistrzów” – sesje zdjęciowe i sesje autografowe.

17.00 – klinika – trening siatkarski z Gwiazdą, zajęcia dla młodych adeptów siatkówki plażowej prowadzą gwiazdy światowej siatkówki, boisko boczne.

Niedziela 13 sierpień

Dzień Kuchni Francuskiej w Siatkarskiej „Restauracji Mistrzów”.

Szef kuchni – Karol Okrasa.

10.00 – mecz o puchar dyrektora Hotelu Anders – rywalizują dwie najwyżej sklasyfikowane w rankingu pary mikstowe województwa Warmińsko-Mazurskiego.

11.00 – trening siatkarski z Gwiazdą na głównym boisku, pokazowy trening z grupą młodych siatkarzy Foto Ola Ostróda poprowadzą brazylijczycy.

źródło: olsztynonline.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
siatkówka plażowa

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2006-07-23

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved