Strona Główna > Aktualności > rozgrywki towarzyskie > Chinki wygrały 3:0 drugi mecz sparingowy z Niemkami

Chinki wygrały 3:0 drugi mecz sparingowy z Niemkami

Żeńska drużyna Niemiec kontynuuje dwutygodniowe tourne szkoleniowe po Chinach. Wczoraj Niemki zagrały drugi mecz z gospodyniami, po raz drugi przegrywając 0:3.

Przypomnijmy, że pierwsze spotkanie zakończyło się wynikiem 3:0 dla Chinek, które w poszczególnych setach wygrywały do 12, 19 i 15. W drugim meczu, Niemki ponownie były znacznie słabsze od gospodyń, ale zdobywały w poszczególnych setach nieco więcej punktów, niż w pierwszym meczu.

Chiny – Niemcy 3:0 (25-19, 25-19, 25-20)

Oba mecze z Chinkami dobrze pokazują obecny stan przygotowań i możliwości naszej drużyny. W tej chwili nie stać nas na wygrywanie meczów z Chinkami. Popełniamy zwłaszcza zbyt dużo prostych błędów – mówił po drugim meczu włoski trener siatkarek niemieckich, Giovanni Guidetti.

Chen Zhongue trenuje obecnie grupę trzynastu zawodniczek, tych które brały udział w turnieju Montreux Volley Master. Są to:

rozgrywające: Feng Kun, Song Nin

atakujące: Zhu Suhong, Li Shan

środkowe: Liu Banan, Xu Yunli, Xue Ming, Ma Yenwen

przyjmujące: Yang Hao, Wang Yimei, Chu Jinling, Li Juan

libero: Zhang Na

źródło: inf. własna, planeta.volley.br