Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Światowa > LŚ, Raul Lozano: Serbowie byli lepsi

LŚ, Raul Lozano: Serbowie byli lepsi

fot. archiwum

- Uważam, że to nie był nasz dobry mecz. Graliśmy dużo poniżej swoich możliwości - powiedział o spotkaniu z Serbią i Czarnogórą, Raul Lozano, szkoleniowiec reprezentacji Polski.

Nasi rywale potrafili dziś zdobywać punkty w każdej sytuacji. My nie potrafiliśmy odpowiedzieć im dobrym atakiem, a nasze przyjęcie i obrona zawodziły. Jutro na pewno będziemy trenować zagrywkę i odbiór. Serbowie byli dziś bezdyskusyjnie lepsi, i wygrali – dodał trener Raul Lozano.

 

Przykro mi, że przegraliśmy ten mecz. Mieliśmy wielką szansę wygrać, jestem pewnien, że piąty set należałby do nas. Przeciwnicy zagrali dzisiaj znakomicie, może nie najlepiej jak potrafią, ale to i tak wyhstarczyło, żeby dziś wygrać. To był mecz, w którym presja ciążyła na nas wszystkich, dlatego byliśmy nieco nerwowi – powiedział po meczu Piotr Gruszka, kapitan polskiej reprezentacji. 

To był dla nas trudny mecz – mówi Goran Vujević, kapitan reprezentacji Serbii i Czarnogóry. – Naszą przewagę w pierwszym, trzecim i czwartym secie wypracowaliśmy dzięki dobrej zagrywce. Na niekorzyść Polaków działał fakt, że dopiero niedawno wrócili oni ze Stanów Zjednoczonych i mieli kłopoty związane z aklimatyzacją. Mamy teraz niewiele czasu na odpoczynek i przygotowania do drugiego meczu przeciwko Polsce, która jest zespołem wysokiej klasy – dodaje Vujević.

 

Nasza forma nie była dziś imponująca, ale z meczu na mecz gramy coraz lepiej. Dziś pokazaliśmy się z dobrej strony w kontratakach, które jak do tej pory nie wychodziły nam najlepiej. Jutro będzie inny mecz, ale przystąpimy do niego tak samo dobrze zmotywowani – powiedział trener Serbii i Czarnogóry, Ljubomir Travica.

źródło: wp.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Liga Światowa, reprezentacja Polski mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2006-07-22

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved