Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > siatkówka plażowa > „PointPoker.com Cup” w Rzeszowie

„PointPoker.com Cup” w Rzeszowie

fot. archiwum

W sobotę, w Rzeszowie, siatkarki i siatkarze po raz czwarty spotkają się na boiskach przy VIII Liceum Ogólnokształcącym, w kolejnym turnieju z cyklu Podkarpackich Amatorskich Mistrzostw Siatkówki Plażowej "PointPoker.com Cup".

W dotychczasowych zawodach wygrywali Michał Betleja i Marcin Sroka , Andrzej Wielgosz i Marcin Środa oraz Przemysław Bryliński i Andrzej Wielgosz . Zapowiada się zacięta walka o kolejne zwycięstwo. Wyniki weekendowych zawodów zaliczane będą do klasyfikacji całego cyklu, który składa się z siedmiu turniejów. Najlepsze pary zmierzą się we wrześniowym wielkim finale, który odbędzie się na rzeszowskim Rynku.

Choć w poprzednich turniejach wszystkie pary grały w jednej kategorii, klasyfikacje końcowe są jednak rozdzielane na poszczególne grupy. Podział utrzymywany jest na: amatorów, osoby do lat 20 i kategorię open zarówno wśród kobiet, jak i mężczyzn oraz pary mieszane (kobieta i mężczyzna).

Każda para, która weźmie udział w imprezie, otrzyma strój sportowy (koszulka i spodenki), a także szereg gadżetów.Honorowy patronat nad mistrzostwami objął prezydent miasta Rzeszowa Tadeusz Ferenc oraz prezes Podkarpackiego Wojewódzkiego Związku Piłki Siatkowej Wiesław Radomski . Zmagania sportowe siatkarze plażowi rozpoczną o godz. 10.

źródło: gazeta.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
siatkówka plażowa

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2006-07-21

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved