Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Martin Sopko w Gwardii

Martin Sopko w Gwardii

Kolejny zawodnik z Kędzierzyna będzie w nowym sezonie grał w Gwardii, 6. drużynie poprzedniego sezonu. Po Januszkiewiczu, „wrocławską” drogę obrał Martin Sopko, podstawowy przyjmujący drużyny Mostostalu w sezonie 2005/06.

Drugi sezon w Polskiej Lidze Siatkówki słowacki przyjmujący spędzi we Wrocławiu. Poprzedni w Mostostalu, może nie był szczególnie udany dla tego gracza (Mostostal zajął 8. miejsce w lidze – przyp. red.), ale Martin miał dobre recenzje w wielu swoich występach. Gwardia podpisała z nim kontrakt w tym tygodniu mając nadzieję, że ten 24-letni zawodnik wzmocni przyjęcie zagrywki w zespole oraz będzie skuteczny w ataku z IV strefy.

Po odejściu Pavla Chudika z Gwardii można by powiedzieć, że liczba Słowaków we Wrocławiu, póki co, nie zmieniła się. Martin Sopko obok Aleksandra Januszkiewicza będzie drugim zawodnikiem Mostostalu, który w obecnym sezonie wybrał grę w 6. zespole poprzedniego sezonu. – Teraz jeszcze szukamy dobrego atakującego – powiedział Stanisław Łopaciński, menedżer Gwardii. – Propozycji jest kilka, ale decyzje podejmiemy za kilka dni – dodał Łopaciński.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Więcej artykułów z dnia :
2006-07-21

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved