Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga mężczyzn > Rafako zdekompletowane

Rafako zdekompletowane

Wiele na to wskazuje, że w II-ligowym Rafako Racibórz dojdzie do prawdziwej rewolucji kadrowej. Z klubu, który w minionym sezonie wywalczył historyczne czwarte miejsce w grupie, prawie na pewno odejdzie sześciu zawodników.

Strata jest tym większa, że z Rafako żegnają się zawodnicy, którzy przez cały sezon stanowili trzon drużyny. W drużynie Witolda Galińskiego w przyszłym sezonie nie zobaczymy powracających z wypożyczenia do Górnika Radlin – kapitana akademików Andrzeja Śmiatka i libero Witold Słaninę. Obaj siatkarze będą ogromnym wzmocnieniem dla mającego pierwszoligowe aspiracje spadkowicza.

Klub zmienia także środkowy bloku Jakub Dejewski. Najwartościowszy zawodnik Rafako w sezonu 2005/2006, dostrzeżony został przez włodarzy Błękitnych Ropczyce i od przyszłego sezonu wystąpi w barwach podkarpackiej drużyny.W AZS Politechnice Śląskiej Gliwice zobaczymy przyjmującego raciborzan Wojciecha Gąsiorka, w Będzinie zagra najprawdopodobniej Jonasz Biegun, a do Krosna wybiera się Karol Węgliński.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga mężczyzn

Więcej artykułów z dnia :
2006-07-20

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved