Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > reprezentacja Polski kobiet > Mistrzynie Europy zagrają w Goczałkowicach

Mistrzynie Europy zagrają w Goczałkowicach

Już jutro, w hali sportowej w Goczałkowicach, kibice zobaczą w akcji gwiazdy polskiej siatkówki kobiecej. Kadra przygotowująca się w Szczyrku do tegorocznych mistrzostw świata w Japonii, zagra wewnętrzny sparing (Kadra A z Kadrą B).

W hali na pewno pojawią się wszystkie trenujące w Szczyrku dziewczyny. W obu drużynach zagrają największe gwiazdy m.in. Katarzyna Skowrońska-Dolata, Małgorzata Glinka, Sylwia Pycia, Aleksandra Przybysz i wiele innych.

To, że Polki zagrają w Goczałkowicach, zawdzięczamy bardzo dobrym kontaktom kierownictwa hali z trenerem reprezentacji. – Polki grały już u nas trzykrotnie. Trener Andrzej Niemczyk zawsze podkreślał, że podoba się mu nasz obiekt i jak tylko jego siatkarki będą trenować na południu Polski, to przyjadą rozegrać jakiś sparing. Słowa, jak widać, dotrzymuje – powiedział Jan Bukowczan, kierownik hali sportowej w Goczałkowicach Zdroju.Niemczyka jednak na meczu zabraknie, bo w tym samym czasie będzie przygotowywał film reklamowy w Poznaniu. Bilety w cenie trzech złotych na jutrzejsze spotkanie są do nabycia w hali sportowej, ale, uwaga, obowiązują one tylko osoby dorosłe. Dzieci i młodzież spotkanie obejrzą za darmo.

źródło: Dziennik Zachodni

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
reprezentacja Polski kobiet

Więcej artykułów z dnia :
2006-07-20

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved