Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Światowa > Ljubomir Travica: Doceniam pracę Lozano

Ljubomir Travica: Doceniam pracę Lozano

fot. archiwum

- Należy docenić świetną pracę, jaką wykonał z tym zespołem Raul Lozano, tak samo jak ich dwa wyjazdowe zwycięstwa z Amerykanami. Tak czy inaczej chcemy z nimi wygrać dwa razy - mówi trener Serbii i Czarnogóry, Ljubomir Travica.

– To przybliży nas do moskiewskiego finału. W innym wypadku znajdziemy się w bardzo trudnej sytuacji – dodaje Serb.

 

Reprezentacja Serbii i Czarnogóry już w najbliższy weekend zmierzy się we Vrsacu i w Belgradzie z Polską. Po porażce w pierwszym pojedynku z Japonią potem przyszło zwycięstwo, pozwalające serbskim kibicom wierzyć, że wszystko zmierza w dobrym kierunku. 

Powinniśmy być realistami i cieszyć się z jednego zwycięstwa nad Japonią. Byliśmy poważnie osłabieni, a nasza forma nie jest jeszcze najwyższa. Powrót Ivana Miljkovicia znacząca wzmocni naszą drużynę, a dodatkowo będziemy przecież grali u siebie, przed swoimi kibicami. Polacy zaczęli przygotowania do Ligi Światowej miesiąc wcześniej niż my, to nie pozostaje bez wpływu. Mają oni świetnych graczy, a po przegranej z nami w półfinale w ubiegłym roku będą na pewno chcieli osiągnąć lepszy rezultat tym razem – mówi Ljubomir Travica.

 

Serbowie grali z reprezentacją Polski 11 razy. Wygrali siedmiokrotnie, doznali też 4 porażek. Bilans setów to 27-19 na korzyść ekipy z Bałkanów.

źródło: FIVB, wp.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Liga Światowa

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2006-07-20

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved