Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Światowa > Branko Roljić: Dobrze się z Polakami znamy

Branko Roljić: Dobrze się z Polakami znamy

fot. archiwum

Około 30 godzin pozostało do pierwszego meczu z Serbią i Czarnogóryą. Polacy zapewne długo pamiętać będą ostatnie starcie z ekipą Plavich. A co na temat zbliżających się spotkań sądzi przyjmujący, występujący obecnie na pozycji libero, serbskiej kadry, Marko Samardzić?

Trochę niedobrze jest tak często zmieniać strefę czasową, trzeba nam trochę odpoczynku i przyzwyczajenia się – mówi zawodnik. – Jednak wierzę, że będziemy wszyscy zwarci i gotowi na mecze z Polakami, które są dla nas niezwykle ważne. Mam nadzieję, że spełniam się dobrze w nowej roli libero i słyszałem, że mieliśmy dobre przyjęcie w Japonii. Ważne jest, żeby Samardzić wyzdrowiał i wtedy będziemy mogli na niego liczyć.

 

Zapytany o rywali z którymi przyjdzie mu się zmierzyć już jutro, powiedział: Na temat naszych rywali, sądzę, że te obydwa spotkania będą ciężkie. Polacy są zdecydowanie lepszym zespołem od Japonii i Amerykanów. Dobrze ich poznaliśmy. Liczymy na Ivana, na pewno będzie bardzo ważna dla nas nasza publiczność. Ponieważ pierwszy mecz gramy w hali Milenijum, mam nadzieje, że będzie to dla nas pozytywne. 

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Liga Światowa

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2006-07-20

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved