Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Światowa > Aleksiej Werbow: Jesteście coraz groźniejsi

Aleksiej Werbow: Jesteście coraz groźniejsi

fot. archiwum

- Aleksiej Werbow jest najlepszym libero świata. Patrząc na jego grę, można się naprawdę wiele nauczyć - uważa Krzysztof Ignaczak, grający etatowo na tej pozycji, w prowadzonej przez Raula Lozano reprezentacji Polski.

Ignaczak o mnie tak mówi? – pyta WerbowBardzo mi miło. Ale on też należy do najlepszych libero. Prawdziwa klasa światowa. pierwsza szóstka w moim prywatnym rankingu. Najbardziej cenię Brazylijczyka Sergio.

 

Dla mnie najważniejsze jest, by teraz szybko wyzdrowieć (przed meczem z Francją Werbow narzekał na ból pleców) i wygrać dla Rosji Ligę Światową. Finał odbędzie się w hali na Łużnikach i tam muszę być w najlepszej dyspozycji. Mecze z Francją w hali Dynama były dla nas mniej ważne, bo przecież jako gospodarz mamy zapewniony awans. 

Jestem trochę zaskoczony, że dwa razy pokonaliście na wyjeździe Stany Zjednoczone – mówi rosyjski libero – To pokazuje, że trzeba się z wami liczyć, że jesteście coraz groźniejsi. Ja jednak zawsze bardzo ceniłem polską siatkówkę. Dziś uważam was za zespół ze światowej czołówki. I chciałbym, żebyście weszli do finału Ligi Światowej, bo spotkałbym wtedy starych znajomych, a poza tym… Rosja jakoś zawsze wygrywała z Polską.

źródło: Dziennik, wp.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Liga Światowa

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2006-07-20

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved