Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga mężczyzn > Rozmawiają z rozgrywającym

Rozmawiają z rozgrywającym

Działacze Energi Trefla Gdańsk – mimo, iż ich zespołowi nie udało się wywalczyć awansu do I ligi - konsekwentnie budują mocny skład. Liczą na odkupienie miejsca w rozgrywkach na zapleczu ekstraklasy od którejś z drużyn będącej w poważnych tarapatach finansowych.

Włodarze klubu skusili już do gry w ich barwach siatkarzy znanych z parkietów Polskiej Ligi Siatkówki: Wojciecha Szczurowskiego, Piotra Poskrobkę i Witolda Chwastyniaka. Jak zapewnia Wojciech Kubicki – dyrektor Trefl Piłka Siatkowa S.A na tym nie zakończą się ruchy transferowe w Gdańsku. – Trwają aktualnie rozmowy z rozgrywającym, który ma na swoim koncie awans do PLS. Pozostałe trzy miejsca w składzie przeznaczone są dla zdolnej młodzieży z Polski, która uzupełni skład Energi Trefla na nadchodzący sezon.

Można spekulować, czy rozgrywającym tym nie będzie Łukasz Kruk, który z zespołem radomskiego Jadaru wywalczył na koniec sezonu 2005/06 awans do Polskiej Ligi Siatkówki. Zawodnik nie znalazł jednak uznania w oczach działaczy i sztabu szkoleniowego Jadaru, który stanowczo podziękował mu – mimo ważnego kontraktu – za dalszą współpracę.Działaczom z Gdańska nie udało się dojść do porozumienia z 27-letnim przyjmującym AZS Politechnika Warszawska Konradem Małeckim i zawodnik ten nie będzie bronił barw Energi Trefl Gdańsk w nadchodzącym sezonie.

Propozycję dalszej gry w gdańskim zespole przyjęli natomiast dotychczasowi zawodnicy Energi Trefl – Piotr Wrzosek i Bartosz Głuszak. Należy przypomnieć, że wcześniej kontrakt z Energą przedłużył również inny zawodnik znany z gry w hali przy ul. Kościuszki – Wiktor Chełmiński.

źródło: energa.trefl.com.pl, SportoweFakty.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga mężczyzn

Więcej artykułów z dnia :
2006-07-12

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved