Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > siatkówka plażowa > World Tour w Marsylii: Wszystkie polskie pary odpadły

World Tour w Marsylii: Wszystkie polskie pary odpadły

fot. archiwum

Wszystkie trzy polskie pary odpadły niestety w kwalifikacjach do turnieju głównego World Tour mężczyzn w Marsylii. Tym samym będzie to kolejny turniej bez udziału Polaków, którzy nie mogą się przebić przez eliminacje.

Aż trzy męskie polskie pary przyjechały do Marsylii by walczyć w kwalifikacjach do turnieju głównego World Tour. Po wczorajszym niepowodzeniu w kwalifikacjach kobiet, w których odpadły wszystkie cztery polskie pary, również dziś nie powiodło się Polakom.

W I rundzie odpadli Tomasz Sińczak i Mariusz Prudel , którzy przegrali z wyżej rozstawioną czeską parą Kolar/Tichy . Również tylko jedno spotkanie rozegrali Paweł Nalikowski i Jarosław Lech , którzy odpadli po porażce 1:2 z rosyjską parą Kolodinsky-Kalinine .

Również na wyżej rozstawionych rywali trafili w pierwszej rundzie Krzysztof Hajbowicz i Norbert Okuń . Jednak potrafili oni po zaciętym, trzysetowym spotkaniu pokonać Wachtera i Indrę z Liechtensteinu i awansować do kolejnej rundy. Tu niestety drabinka turniejowa skojarzyła ich z rozstawioną z nr 6. w kwalifikacjach brazylijską parą Luizão/Nalbert . Polacy dość gładko przegrali do 14 i 13 i jako ostatnia polska para odpadli w kwalifikacjach do turnieju głównego.Wyniki polskich par w Marsylii :

I runda kwalifikacji :

Kolar-Tichy CZE – Prudel-Sińczak POL 2-0
(21-11, 21-12)
Lech-Nalikowski POL – Kolodinsky-Kalinine RUS 1-2
(21-18, 16-21, 10-15)
Wachter-Indra LIE – Okuń-Hajbowicz POL 1-2
(20-22, 22-20, 12-15)

II runda kwalifikacji :

Okuń-Hajbowicz POL – Luizão-Nalbert BRA 0-2
(13-21, 14-21)

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
siatkówka plażowa

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2006-07-05

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved