Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > siatkówka plażowa > Mistrzostwa Polski w siatkówce plażowej mężczyzn

Mistrzostwa Polski w siatkówce plażowej mężczyzn

fot. archiwum

Po kilku latach przerwy, na boiska Hotelu Anders powracają turnieje Mistrzostw Polski w Siatkówce Plażowej Mężczyzn. Już w najbliższy weekend (7-9 lipca 2006) w Starych Jabłonkach odbędzie się kolejna eliminacja mistrzostw kraju.

Nad jeziorem Szeląg Mały rywalizować będą najlepsze polskie pary. Wśród nich firmowa para Hotelu Anders i Foto Ola Ostróda Michał Michalak i Marcin Nowak . Młody zawodnik z Ostródy oraz doświadczony środkowy PZU AZS Olsztyn razem występować będą do końca sezonu. Ponadto gościnnie w zawodach wystartują pary z Łotwy, Litwy i Estonii. Swoje umiejętności zaprezentuje również uzdolniona młodzież z regionu, które objęta jest szkoleniem w szkółce Hotelu Anders i Foto Ola Ostróda.

Mecze rozgrywane będą wg następującego planu:

Piątek8.oo – 8.3o – zapisy do turnieju

9.oo – rozpoczęcie gier eliminacyjnych

Sobota

10.oo – 18.oo – Turniej Główny

Niedziela

10.oo – 12.oo – Ćwierćfinały i Półfinały

12.oo – 14.oo – Finał

Zawodnicy:

W turnieju wystartować mogą wszyscy chętni, którzy posiadają licencję zawodniczą oraz aktualne badanie lekarskie. Osoby nie posiadające licencji wszystkie formalności związane z jej przedłużeniem lub uzyskaniem mogą "załatwić" przed turniejem podczas zapisów. Wpisowe wynosi 40 zł od pary. Wpisowe obejmuje obiad dla zawodników.

Pula nagród:

Pula nagród turnieju wynosi 10.000 zł.

Kibice:

Wstęp na zawody jest wolny. Wokół boiska głównego staną trybuny na 600 osób. Dopingiem i zabawą kierować będą profesjonalni DJ-e. W czasie zawodów odbędzie się wiele konkursów, rozdanych zostanie wiele nagród. Przez cały czas trwania imprezy na terenie plaży hotelu funkcjonować będą punkty gastronomiczne.

Eliminacja Mistrzostw Polski stanowi sprawdzian dla reprezentacyjnych par przed Pucharem Świata oraz organizacyjną rozgrzewkę dla Hotelu Anders – organizatorów Pucharu Świata w Starych Jabłonkach. (9-13 sierpnia 2006).

źródło: wm.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
siatkówka plażowa

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2006-07-05

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved