Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > reprezentacja Polski mężczyzn > Kadra B w Miliczu

Kadra B w Miliczu

Od dzisiaj druga reprezentacja Polski, prowadzona przez trenerów Krzysztofa Felczaka i Dariusza Luksa, przebywa na zgrupowaniu w Miliczu. 9 lipca Polacy wylatują na turniej towarzyski do Włoch, w którym obok naszych siatkarzy wezmą jeszcze udział reprezentacje Tunezji, Iranu i Włoch.

Polacy do Włoch pojadą w składzie: Paweł Woicki, Bartłomiej Neroj, Michał Kozłowski, Marcel Gromadowski, Tomasz Tomczyk, Michał Lach, Arkadiusz Olejniczak, Michał Bąkiewicz, Damian Domonik, Michał Kaczmarek, Grzegorz Kosok, Patryk Czarnowski, Paweł Rusek, Marcin Możdżonek.

Turniej we Włoszech traktujemy jak kolejny etap naszego szkolenia i jednocześnie weryfikacji. Chcemy popracować nad elementami, które nie do końca nam wychodziły podczas Memoriału Wagnera w Olsztynie, głównie nad grą blok – obrona. Zebraliśmy po Memoriale wiele pochwał za grę, jednak chciałbym, aby była ona bardziej skuteczna i żebyśmy newralgiczne końcówki setów rozstrzygali na naszą korzyść – powiedział Krzysztof Felczak, trener kadry B.Obaj trenerzy na zgrupowaniu w Miliczu maja do dyspozycji jeszcze Grzegorza Pilarza, Łukasza Perłowskiego, Roberta Prygla oraz Piotra Gacka.

źródło: pzps.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
reprezentacja Polski mężczyzn

Więcej artykułów z dnia :
2006-07-05

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved