Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Ryszard Bosek o reprezentacji i Konstantinowie

Ryszard Bosek o reprezentacji i Konstantinowie

- Najważniejsze, że wygrywamy - powiedział były trener męskiej reprezentacji Ryszard Bosek. - Jednak jak mówił znany polityk najważniejszy będzie koniec. Na tym etapie przygotowań polscy siatkarze zaprezentowali się dobrze.

Ryszard Bosek podkreślił, że w Memoriale Huberta Wagnera polski zespół zaprezentował się dobrze. – Pokonanie Kuby na pewno ma swoją wartość – powiedział mistrz olimpijski i świata. – Jest to drużyna, która liczy się na rynku światowym. Tego przeciwnika można zaliczyć do poważnych. Na tym etapie przygotowań polscy siatkarze zaprezentowali się dobrze.

W dwunastce, która odleciała na mecze z USA w Lidze Światowej, znaleźli się zawodnicy, którzy od lat stanowią o sile polskiego zespołu. Niespodzianek nie było. – Liczyłem, że w reprezentacji znajdzie się Michał Bąkiewicz – dodał Ryszard Bosek. – On chyba myślał podobnie tym bardziej, że pokazał się w Memoriale dobrze.Ryszard Bosek dodał, że najważniejszym jest żeby po czymś takim nie załamywać.- Dawno, dawno temu nie poleciałem z kadrą do Japonii, zostałem uznany jako drugi na pozycji, na której grałem – wspomina Ryszard Bosek. – Gdy kadra wróciła, trafiłem do niej i potem już w niej było bardzo długo.

Jastrzębski Węgiel, którego trenerem jest Ryszard Bosek podpisał kontrakt z bułgarskim rozgrywającym Nikołajem Iwanowem. Czy sprawa Plamena Konstantinowa jest już zamknięta i nie będzie tego zawodnika w zespole wicemistrza Polski? – Słyszę różne głosy i nic nie jest chyba pewne – powiedział Ryszard Bosek. – Plamen powinien się określić. W tej chwili to jest jego problem.

źródło: pls.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga, reprezentacja Polski mężczyzn

Więcej artykułów z dnia :
2006-07-04

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved