Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > siatkówka plażowa > II Otwarte Mistrzostwa Warki już w niedzielę

II Otwarte Mistrzostwa Warki już w niedzielę

fot. archiwum

Już w najbliższą niedzielę sympatycy zmagań na piasku zjadą zapewne do Warki, gdzie będzie rozgrywany drugi otwarty turniej o puchar burmistrza miasta. Impreza ta odbędzie się na terenie Stanicy PTTK w Warce.

Niemal wszyscy uczestnicy ubiegłorocznych zmagań nad Pilicą deklarowali swój przyjazd za rok. – Czas płynie bardzo szybko i ani się obejrzeliśmy, a już organizujemy kolejny turniej – cieszy się jeden z głównych organizatorów Paweł Maciejewski . – I rzeczywiście, już w tej chwili mamy zdecydowanie więcej chętnych do gry niż przed rokiem. A przed nami jeszcze kilka dni zgłoszeń – zaciera ręce.

U progu poprzednich wakacji na wareckiej plaży rywalizowało 18 duetów z Radomia, Warki, Grójca, Przysuchy, Jastrzębia, a nawet z Krakowa. Znakomita pogoda i niezły poziom sportowy zapewniły wyśmienitą zabawę zarówno uczestnikom zmagań, jak i kibicom.

W rywalizacji triumfowali Tomasz Rosa i Robert Wykowski z Warki, którzy zapewne również w najbliższy weekend będą chcieli zwyciężyć w swoim mieście. Emocji pod siatką na pewno nie zabraknie, gdyż oprócz splendoru na zwycięzców zabawy czekać będą atrakcyjne upominki.Impreza podobnie jak przed rokiem odbędzie się w Stanicy PTTK w Warce. Organizatorzy zmagań – Ośrodek Kultury, Sportu i Wypoczynku w Warce oraz Stowarzyszenie W.A.R.K.A. – zapraszają nad Pilicę już na godz. 10. Zarówno dla uczestników zmagań sportowych, jak i kibiców przewidziane są konkursy z nagrodami oraz wiele innych atrakcji: grill, ogródek piwny, muzyczna scena oraz malowanie karykatur.

Chętni do udziału w zawodach mogą się jeszcze zgłaszać pod nr telefonu 0 48 667 24 74 lub 0-502 505 846.

źródło: gazeta.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
siatkówka plażowa

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2006-07-04

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved