Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga kobiet > BT Polska Legionovia – nowy sponsor, duże ambicje

BT Polska Legionovia – nowy sponsor, duże ambicje

fot. archiwum

LTS Legionovia do nowego sezonu przystąpi pod nazwą BT Polska Legionovia Legionowo. Wsparta jedną czy dwoma doświadczonymi siatkarkami, drużyna powinna włączyć się zdaniem działaczy do walki o najwyższe miejsca w lidze.

Zbigniew Śliwiński , Dyrektor Generalny firmy BT, już od dwóch lat pomagał zespołowi z Legionowa. Od zbliżającego się sezonu wspólnie z Prezydentem Miasta Legionowo oraz z miejscowymi sponsorami postanowili zbudować zespół, który będzie miał za zadanie w ciągu dwóch sezonów wywalczyć miejsce gwarantujące grę w najwyższej klasie rozgrywkowej. W 2008 roku w Legionowie powinna zostać oddana do użytku nowa hala widowiskowo sportowa i zespół BT Polska Legionovia miałby świetną bazę do rozgrywania spotkań przed znacznie większą grupą wspaniałych kibiców.

 

Dzięki pozyskaniu dwóch dobrych nowych rozgrywających młode bardzo zdolne zawodniczki (K. Zarośliska, M. Tekiel czy D. Marszałek ) będą mogły rozwinąć swoje i tak już wysokie umiejętności. Wsparty jedną czy dwoma doświadczonymi siatkarkami zespół BT Polska Legionovia powinien włączyć się zdaniem działaczy do walki o najwyższe miejsca w lidze. Dlatego w chwili obecnej działacze poszukują jeszcze dwóch zawodniczek o wyrobionej marce na pozycje środkowej i skrzydłowej.źródło: inf. prasowa

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2006-07-04

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved