Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > rozgrywki towarzyskie > Bieli – Plavi 2:0

Bieli – Plavi 2:0

Reprezentacja Serbii i Czarnogóry, szykująca się do rozpoczęcia Ligi Światowej, rozegrała między sobą towarzyskie spotkanie w miejscowości Futog, w Serbii. Bieli wygrali w tym meczu z reprezentacją Plavich 2:0.

Kadrę podzielono na dwa zespoły, Plavi (Niebiescy), w skład których weszli tacy zawodnicy jak: Gerić, Vujević, Mitrović, Dokić, Stanković, Petković, Bjelica i Roljic na libero przegrali w meczu rozgrywanym do dwóch setów 0:2 (w setach do 21 oraz 23) z ekipą Bielich (Białych), którzy zagrali w składzie: Miljković, Boskan, Perić, Janić, Podrascanin, Dangubić, Nikić i Ilić (libero).

Dodatkowo zawodnicy będący w doskonałym humorze wymienili się koszulkami przed spotkaniem. Ivan Miljković wystąpił z nr 2 jako Dejan Bojović. Andrija Gerić na czas meczu został Slobodanem Boskanem grającym z numerem 6. Humor dopisywał również zgromadzonym licznie kibicom, którzy podzielili się na dwie grupy dopingując jednym i drugim.Serbowie rozpoczynają Ligę Światową dwumeczem w Japonii. Do Japonii miał nie lecieć Ivan Miljković, jednakże jego zmiennik Dejan Bojović nabawił się kontuzji i będzie pauzował przez najbliższe 2,3 tygodnie w związku z czym nie wiadomo, czy trener Travica odważy się zaryzykować i zabrać do kraju kwitnącej wiśni młodego Tomislava Dokić, czy jednak sięgnie po Miljkovića.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
rozgrywki towarzyskie

Więcej artykułów z dnia :
2006-07-04

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved