Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Siatkówki Kobiet > Stal Mielec – Kapitan zostaje

Stal Mielec – Kapitan zostaje

Kolejne dwie siatkarki podpisały umowy na grę w zespole mieleckiej Stali. W przyszłym tygodniu poznamy ostateczny skład zespołu, który będzie reprezentował mielecki klub w rozgrywkach ligowych nowego sezonu.

Uczyniły to Katarzyna Ząbek i Magdalena Kobiela, które grały w mieleckiej drużynie w minionym sezonie. Obu skończyły się umowy po minionych rozgrywkach, ich rozmowy z kierownictwem mieleckiego klubu zakończyły się powodzeniem.

Przypomnijmy, że wcześniej Stal pozyskała dwie siatkarki Skry Bełchatów – Małgorzatę Skorupę i Martę Łukaszewską oraz dwie siatkarki Dalinu Myślenice – Ewelinę Dązbłaź i Karolinę Olczyk. W Stali zostanie też Iwona Waligóra, która na kolejny sezon zostanie wypożyczona ze Stali Bielsko-Biała. To nie koniec wzmocnień zespołu.Szukamy jeszcze grającej na pozycji przyjęcia, prowadzimy rozmowy tak z krajowymi, jak i z zagranicznymi zawodniczkami. Wkrótce powinniśmy poznać całą kadrę na następny sezon – mówi prezes Klubu Piłki Siatkowej Kobiet Stal Mielec Marian Grzanka.

W Stali nie zagrają już Słowaczki Łucja Torokova i Gabriela Tomaszekova, które będą grać w Slovanie Bratysława, Dominika Żółtańska, która zostanie wypożyczona do KSZO Ostrowiec Świętokrzyski oraz Małgorzata Plebanek i najprawdopodobniej Agata Wilk, które będą grały w pierwszoligowym zespole UMKS Łańcut.

źródło: echo-dnia.com.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Liga Siatkówki Kobiet

Więcej artykułów z dnia :
2006-07-03

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved