Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > reprezentacja Polski mężczyzn > Pewniak Pęcherz

Pewniak Pęcherz

Sebastian Pęcherz przebojem wdarł się do podstawowej „szóstki” drugiej drużyny narodowej. Radomski siatkarz szybko zdobył zaufanie trenera kadry Krzysztofa Felczaka, który często podkreśla, że przyjmujący Jadaru Radom ma ogromny potencjał.

Zgodnie z zapowiedziami, w czasie spotkań towarzyskich i Memoriału Huberta Wagnera trenerzy dali szansę gry każdemu zawodnikowi. Sebastian Pęcherz był jednym z dwóch, obok rozgrywającego Pawła Woickiego, który pojawiał się na boisku w każdym meczu. Nie zawodził, popełniał mało błędów, był skuteczny w przyjęciu, zagrywce i ataku. Wystąpił także we wczorajszym, ostatnim spotkaniu kadry B przeciwko Portugalii.

Dziś kadrowicze mają dzień odpoczynku. Jutro spotykają się w Miliczu na kilkudniowym zgrupowaniu. W sobotę odlecą do położonego w pobliżu Mediolanu Boario Terme we Włoszech, gdzie zagrają w towarzyskim turnieju, rozpoczynającym się 9 lipca. Oprócz Polaków wystąpią w nim reprezentacje Włoch, Iranu i Tunezji. Być może z kadrą B wyjadą też zawodnicy pierwszej reprezentacji, których Raul Lozano nie powoła na mecze Ligi Światowej.

źródło: Echo Dnia, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
reprezentacja Polski mężczyzn

Więcej artykułów z dnia :
2006-07-03

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved