Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > reprezentacja Polski mężczyzn > Łukasz Kadziewcz: Daleko mi jeszcze do wysokiej formy

Łukasz Kadziewcz: Daleko mi jeszcze do wysokiej formy

Po nieprzyjemnym incydencie z ubiegłego roku Łukasz Kadziewicz wraca do reprezentacji. Jego postawa na boisku oraz fantastyczna gra została zauważona przez wiele osób. Zawodnik jednak nie do końca zgadza się z pochlebnymi opiniami.

Daleko mi jeszcze do wysokiej formy i chyba nie prezentuje niczego zaskakującego. To co było widać we wczorajszym meczu, to że brakuje mi bardzo szybkości. To musze jeszcze poprawić. – mówi Łukasz Kadziewcz.

Podczas spotkania z Włochami Łukasz Kadziewicz nie tylko bardzo dobrze spisywał się na zagrywce i ataku, ale również przyjmował zagrywkę przeciwnika i skończył kilka ataków po własnym przyjęciu. Sam Kadziewicz przyznaje, że na treningach ćwiczy element przyjęcia.W nowoczesnej siatkówce na bardzo wysokim poziomie środkowy nie może być „połamanym kaleką”. On musi być wszechstronny i starać się wykorzystać wszystkie elementy, te niuanse. To one tworzą wynik. Jak przykładowo będzie po 23 i ktoś zagra na mnie nie chciałabym się nie popisać i zmarnować pracy moich kolegów. Dlatego staram się ten element kształtować jak najlepiej.

Głównym celem naszego środkowego na nadchodzący sezon jest utrzymaniem wysokiej formy przez cały okres reprezentacyjny. – Chciałbym być zdrowy i jeszcze raz zdrowy i zgrać w finale wielkiej imprezy. – dodaje Kadziewicz.

Na podstawie wywiadu Kariny Kilińskiej

źródło: reprezentacja.net

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
reprezentacja Polski mężczyzn

Więcej artykułów z dnia :
2006-07-01

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved